topgearusa

Top Gear USA (2010)

Gatunek: Magazyny
Stacja nadawcza: History
Najnowszy odcinek: Top Gear (2010) odcinki PL (2013/12/21)

Amerykańska wersja Top Gear. Pierwszy sezon będzie miał 10 odcinków oraz ukaże się na kanale History. Prezenterami będą Tanner Foust, Adam Ferrara oraz Rutledge Wood. Tanner Foust to profesjonalny kierowca wyścigowy, kaskader oraz prezenter telewizyjny. Kojarzyć go mogą fani driftu. Jest dwukrotnym (2007 i 2008) mistrzem driftu w Formule D. Adam Ferrara to amerykański aktor. Może być kojarzony z serialu „Wołanie o pomoc”. Rutledge Wood to analityk wyścigów. Najbardziej znany z komentowania wyścigów z serii NASCAR.


Spis dostępnych odcinków:

Top Gear (2010) odcinki PL (2013/12/21)

loading...


Oglądaj seriale online za darmo najszybciej w sieci. Bez pobierania, bez rejestracji - klikasz i oglądasz! Żaden z prezentowanych odcinków seriali nie znajduje się na naszym serwerze.
TVseriesOnline.pl przechowuje wyłącznie linki do serwisów udostępniających materiały, których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie plików.
Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. TVseriesOnline.pl nie ponosi odpowiedzialności za linki zamieszczane na stronie.