topgearusa

Top Gear USA (2010)

Gatunek: Magazyny
Stacja nadawcza: History
Najnowszy odcinek: Top Gear (2010) odcinki PL (2013/12/21)

Amerykańska wersja Top Gear. Pierwszy sezon będzie miał 10 odcinków oraz ukaże się na kanale History. Prezenterami będą Tanner Foust, Adam Ferrara oraz Rutledge Wood. Tanner Foust to profesjonalny kierowca wyścigowy, kaskader oraz prezenter telewizyjny. Kojarzyć go mogą fani driftu. Jest dwukrotnym (2007 i 2008) mistrzem driftu w Formule D. Adam Ferrara to amerykański aktor. Może być kojarzony z serialu „Wołanie o pomoc”. Rutledge Wood to analityk wyścigów. Najbardziej znany z komentowania wyścigów z serii NASCAR.


Lista odcinków:

Top Gear (2010) odcinki PL (2013/12/21)TVseriesOnline.pl jest darmowym, dostępnym dla każdego katalogiem seriali. Wszelkie linki zamieszczone w serwisie są odnośnikami do zewnętnych stron, na których możliwe jest odnalezienie materiału.
Linki w serwisie dodawane są przez jego gości, którzy wypełniając formularz zapewniają, że posiadają prawa autorskie do nadsyłanych materiałów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować
pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. TVseriesOnline.pl nie ponosi odpowiedzialności za linki zamieszczane na stronie.

Partnerzy serwisu:
wolne miejsca