toniekoniecswiata

To nie koniec świata (2013)

Gatunek: Obyczajowy
Stacja nadawcza: Polsat
Najnowszy odcinek: Oglądaj na Ipla (2013/12/05)

W serialu „To nie koniec świata!” przenosimy się do najbardziej malowniczego zakątka Podlasia. Biała Podlaska – dzięki serialowej miłości – zamieni się w romantyczną stolicę Polski. Główni bohaterowie serialu – Paweł (Krystian Wieczorek) i Anna (Karolina Gorczyca) – pochodzą z dwóch różnych światów. On pracuje w Warszawie jako menadżerem piłkarski. Uwielbia miejski gwar, wygodę i luksusowe auta. Ona kocha naturę oraz pracę z dziećmi, a po wiejskich ścieżkach mknie na traktorze. On nie ma skrupułów, a ona jest uparta i ma twarde zasady moralne. Jednak przeciwności się przyciągają… Czy tych dwoje połączy miłość?


Lista odcinków:

Oglądaj na Ipla (2013/12/05)

loading...


TVseriesOnline.pl jest darmowym, dostępnym dla każdego katalogiem seriali. Wszelkie linki zamieszczone w serwisie są odnośnikami do zewnętnych stron, na których możliwe jest odnalezienie materiału.
Linki w serwisie dodawane są przez jego gości, którzy wypełniając formularz zapewniają, że posiadają prawa autorskie do nadsyłanych materiałów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować
pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. TVseriesOnline.pl nie ponosi odpowiedzialności za linki zamieszczane na stronie.

Partnerzy serwisu:
wolne miejsca