miodowelata

Miodowe Lata (1998)

Gatunek: Komedia
Stacja nadawcza: Polsat
Najnowszy odcinek: Oglądaj Miodowe lata (1998) wszystkie odcinki! (2013/12/27)

Serial opowiada historię dwóch współczesnych, zaprzyjaźnionych małżeństw, mieszkających w kamienicy przy ulicy Wolskiej 33 w Warszawie. Głównym bohaterem jest motorniczy tramwaju nr 18, egoistyczny Karol Krawczyk (Cezary Żak) oraz sympatyczny, pracujący w miejskiej kanalizacji Tadeusz Norek (Artur Barciś). Obaj są najlepszymi przyjaciółmi oraz członkami Klubu Sierżantów Elitarnych Jednostek Desantowych. Mimo ciągłych kłopotów są niepoprawnymi optymistami.


Spis dostępnych odcinków:

Oglądaj Miodowe lata (1998) wszystkie odcinki! (2013/12/27)

loading...


Oglądaj seriale online za darmo najszybciej w sieci. Bez pobierania, bez rejestracji - klikasz i oglądasz! Żaden z prezentowanych odcinków seriali nie znajduje się na naszym serwerze.
TVseriesOnline.pl przechowuje wyłącznie linki do serwisów udostępniających materiały, których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie plików.
Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. TVseriesOnline.pl nie ponosi odpowiedzialności za linki zamieszczane na stronie.